kurumsal

Hakkımızda

Testere Sepeti tutarlı kaliteli, hızlı teslimat ve birinci sınıf müşteri hizmetleri anlamına gelir.

Testere Sepeti olarak Düzce’de 2017 yılında kurulan; ahşap, metal, tekstil, plastik, gıda ve kasap vb. işletmelerde kullanılan şerit testere bıçaklarını üretmektedir. Her çeşit şerit testere makinalarına uygun ölçü ve ebatlarda şerit testere ve hızar bıçağı tedariği yapmaktadır.

Mümkün olan en yüksek kalite ve güvenilirlik, şirketimizin öncelikli hedeflerindendir. Testere Sepeti , Almanya başta olmak üzere 59 ülkede ihracat yapmakla birlikte; Türkiye’de de ince şerit testere bıçaklarının önde gelen tedarikçilerinden olma yolunda ilerlemektedir. İnce şerit testere bıçaklarımızı; yüksek kaliteli İsveç Menşeili UDDEHOLM ahşap şerit çeliğinden ve en iyi Alman özel çeliğinden imal etmekteyiz. Modern makinelerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz ürünler ve müşterinin talebine uygun özel siparişlerde temin edilmektedir.  Tüm çalışanlar, şerit testere hakkında yılların deneyimine sahip ve alanında uzman kişilerdir. www.testeresepeti.com.tr web sitesimizi ziyaret ederek, doğrudan Testere Sepeti’nin temin etmekte olduğu tüm testerelerin standart ölçülerini bulabilirsiniz. Ayrıca satış ekibi ile doğrudan e-posta, telefon veya faks yoluyla da iletişim kurabilir   özel ölçülerde siparişiniz verebilirsiniz. Web sitesinde PDF ve Zip gibi daha fazla bilgi içeren ürün kataloğumuza erişim sağlayabilirsiniz.

Şerit Testere BıçaklarımızUddeholm ve Alman Çeliğinden Türkiye’de üretilmektedir. Doğru Şerit Testere Bıçağı Kalınlığı: Doğru Şerit Testere Bıçağı Kalınlığı için yüksek devirde çalışan şerit testere makinalarında makinanızın kasnak çapının binde biri oranında Şerit Testere Bıçağı Kalınlığı tercih etmelisiniz. Örneğin, 500 mm rulo çapı ile sac kalınlığı maksimum 0.50 mm. Biraz daha kalın bıçaklar yalnızca yavaş devirde çalışan makinelerde kullanılabilir. Değerli malzeme kesiyorsanız az fire için 0,36 mm / 0,40 mm kalınlık tavsiye edilir. Üretim Şerit Testere Bıçağı Alman ve Uddeholm İsveç Çeliği, Türkiye ye hammadde olarak teslim edilir. Bu, son teknoloji ürün, hassas bir pres makinesi sayesinde işlenir. Bu süreçte, her bir diş çaprazlanır ve bilenir. 100 metrelik rulolar halinde üretilir. Sadece ideal Alanman veya Uddeholm İsveç Çeliği kalitesi yeterli değildir, aynı zamanda dişlerin optik olarak hizalandığı yüksek performanslı, titiz bir ayar sistemi ile mümkündür. Son teknoloji pres makinemiz sayesinde dişlerin saniyenin yüzde birinde açılmasına imkan tanır. Bu, Şerit Testere Bıçaklarının düz çalışması, talaş taşınması ve temiz kesim sağlaması için önemlidir. Şerit Testere Bıçaklarının mükemmel uzun ömürlülüğü ve olağanüstü çalışma süresi için her bir dişi üç ila dört kez yeniden bilenmektedir. Bu performans bizi Şerit Testere Üretiminde Türkiye'de lider konumuna getirmektedir, İlgi alanlarınıza göre Şerit Testere Makineleriniz için doğru Şerit Testere Bıçakları üretmekteyiz. Testere Sepeti